Мікрохвильова піч Toshiba MW-MG20P BK чорний
Фото 17 |
Toshiba MW-MG20P BK 2020 рік білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba MW-MG20P BK чорний
Мікрохвильовка з грилем Toshiba MW-MG-20P(BK) | 3 499 грн. |
Мікрохвильова піч Toshiba MW-MG-20P(BK) | 3 341 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Toshiba MW-MG-20P(BK) | 3 253 грн. |
Мікрохвильова піч Toshiba MW-MG20P(BK)-P | 3 499 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Toshiba MW-MG-20P(BK) | 4 026 грн. |
Після робити утворюється пара, яка з часом конденсується і мікрохвильовка мокра, потрібно витирати після шкірного використання. Ціна Робота пристрою користуюся Toshiba MW-MG20P BK кілька місяців
Доброго дня, що скажете про хвильовку, щось змінилось? |
Додати відгук
Модификації Toshiba MW-MG20P BK
Ціни на Toshiba MW-MG20P BK |
---|---|---|---|---|
Toshiba MW-MG20P WH білий | від 3 062 грн. | 6 пропозицій | ||
Toshiba MW-MG20P BK чорний | від 3 253 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →