Пральна машина Toshiba TW-BL80A2 PL WK білий
Фото 7 |
Toshiba TW-BL80A2 PL WK білий білий сріблястий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba TW-BL80A2 PL WK білий
Пральна машина автоматична Toshiba TW-BL80A2PL(WK) | 18 565 грн. |
Toshiba TW-BL80A2 PL WK | 26 978 грн. |
Toshiba TW-BL80A2 PL WK | 27 636 грн. |
Модификації Toshiba TW-BL80A2 PL WK
Ціни на Toshiba TW-BL80A2 PL WK |
---|---|---|---|---|
Toshiba TW-BL80A2 PL WK білий | від 18 565 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba TW-BL80A2 PL SS сріблястий | від 16 879 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →