Сушарка для білизни Leifheit Pegasus 200 Solid (81520)
Фото 5 |
Leifheit Pegasus 200 Solid |
|
У комплекті 2 тримачі для дрібних предметів та 5 вішалок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Pegasus 200 Solid
Усі ціни 11 →Сушарка для білизни Leifheit Pegasus 200 Solid + 5 вішалок (81520) | 2 149 грн. |
Каркас для сушіння білизни Leifheit Pegasus 200 Solid Comfort 167х87х66см | 2 591 грн. |
Сушка Leifheit Pegasus 200 Solid Comfort (81516) | 2 670 грн. |
Сушарка на підлогу Leifheit Pegasus 200 Solid Comfort (81516) | 2 670 грн. |
Каркас для сушіння білизни Leifheit Pegasus 200 Solid Deluxe Mobilee 167х8 | 2 989 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →