Праска Philips EasySpeed GC 1740 (GC1740/20)
Відео 1Фото 11 |
Philips EasySpeed GC 1740 синій червоний |
|
Парова праска початкового класу, позиціонується виробником доступний ціновий сегмент. Модель може послужити відмінним вибором для тих, хто гладить нечасто і в невеликих об'ємах. Головною перевагою пристрою є доступна ціна. Прасувальна система отримала велику підошву з антипригарним покриттям Non-stick. Парова праска Philips EasySpeed GC 1740 легко справляється з прасуванням як делікатних, так і грубих тканин.
Подовжений носик Triple Precision дає можливість якісно гладити в самих важкодоступних місцях. Модель здатна прасувати з подачею пара. При цьому щільність парового удару становить 90 г/хв, а щільність пари при безперервній подачі — 25 г/хв., Цього достатньо, щоб легко і швидко розгладжувати стійкі неслухняні складки. Потужність прасувальної системи досягає 2000 Вт. Об'єм парогенератора досягає 220 мл Праска виходить на робочу температуру всього за 30 секунд. В даному випадку бюджетна модель дає фору багатьом більш професійним і дорогим аналогам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips EasySpeed GC 1740
Праска з парою Philips EasySpeed GC1740/20 | 1 413 грн. |
Утюг с паром Philips EasySpeed GC1740/20 | 1 409 грн. |
Праска з парою Philips EasySpeed GC1740/20 | 1 403 грн. |
"Бюджетна модель одного з найкращих виробників побутової техніки. Можливо, він не має якихось супер здібностей, але для домашнього використання ця праска цілком підходить. Вона легка, важить менше кілограма. Але це не означає, що вона погано відгладжує. Справляється з будь-якими. тканинами, їм можна відпрасувати як шифонову блузку, так і парку і щільної тканини.При цьому якихось особливих зусиль або натискань він не вимагає.Необхідний ефект досягається за рахунок температури.Причому регулятор виглядає не як на радянських прасках, де три крапочки і всі Тут крім цього ще вказані типи тканин на рівні температури, яка їм відповідає, якщо високої температури мало, я використовую пар або навіть паровий удар Не знаю яка тут система, але накип не випадає на одяг і не залишає брудних слідів. таке раніше часто траплялося зі старими прасками).Покриття антипригарне і судячи з усього досить якісне.Чоловік якщо береться допомагати, то любить іноді перестаратися))) але не з цим півднем. За рік активного використання мені жодного разу не доводилося чистити його від нагару, він просто не пригорає. Є система очищення від накипу, вона є досить примітивною, але суті не змінює. Функція є однозначно корисною. Не погана праска, скаржитися нема на що антипригарне покриття, очищення від накипу не бачу Alexandra: користуюся Philips EasySpeed GC 1742 кілька місяців |
Модификації Philips EasySpeed GC 1740
Ціни на Philips EasySpeed GC 1740 |
---|---|---|---|---|
Philips EasySpeed GC 1740 | від 1 403 грн. | 3 пропозиції | ||
Philips EasySpeed GC 1742 | від 910 грн. | 42 пропозиції |