Кондиціонер TOSOT GU-18A 52 м²
TOSOT GU-18A 52 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:52 м²
t обігріву:від -5 °C
Споживання:1310/1400 Вт
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GU-18A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOSOT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOSOT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOSOT GU-18A 52 м²
Усі ціни 7 →Кондиціонер Tosot GU-18C | 22 745 грн. |
Кондиціонер Tosot GU-18С | 35 070 грн. |
Кондиционер TOSOT U-grace GU-18A(B) | 39 942 грн. |
Кондиціонер Tosot GU-18A | 22 981 грн. |
Кондиціонер Tosot GU-18B | 22 986 грн. |
Кондиціонер Tosot GU-18B | 28 070 грн. |
Кондиціонер Tosot GU-18A | 28 070 грн. |
Додаткові функції і можливості кондиціонера TOSOT GU-18A:
- 7 швидкостей вентилятора
- 3-х сторонній повітряний потік
- Можливість встановлення сріблястої або білої панелі внутрішнього блока
- Запуск при пониженні напруги мережі
- Об'ємний повітряний потік
- Вертикальне розподіл повітря
Модификації TOSOT GU-18A
Ціни на TOSOT GU-18A |
---|---|---|---|---|
TOSOT GU-09A 25 м² | від 15 230 грн. | 6 пропозицій | ||
TOSOT GU-12A 35 м² | від 16 611 грн. | 5 пропозицій | ||
TOSOT GU-18A 52 м² | від 22 745 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →