Кондиціонер TOSOT GU-09A 25 м²
TOSOT GU-09A 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -5 °C
Споживання:550/760 Вт
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GU-09A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOSOT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOSOT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOSOT GU-09A 25 м²
Кондиціонер Tosot GU-09С | 17 580 грн. |
Кондиціонер Tosot GU-09A | 17 580 грн. |
Кондиціонер Tosot GU-09B | 17 580 грн. |
Додаткові функції і можливості кондиціонера TOSOT GU-09A:
- 7 швидкостей вентилятора
- 3-х сторонній повітряний потік
- Можливість встановлення сріблястої або білої панелі внутрішнього блока
- Запуск при пониженні напруги мережі
- Об'ємний повітряний потік
- Вертикальне розподіл повітря
Модификації TOSOT GU-09A
Ціни на TOSOT GU-09A |
---|---|---|---|---|
TOSOT GU-09A 25 м² | від 17 580 грн. | 3 пропозиції | ||
TOSOT GU-12A 35 м² | від 19 240 грн. | 3 пропозиції | ||
TOSOT GU-18A 52 м² | від 28 070 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →