Кондиціонер TOSOT Integra GZ-30VS2 85 м²
TOSOT Integra GZ-30VS2 85 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:85 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2615/2465 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Integra GZ-30VS2
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOSOT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOSOT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOSOT Integra GZ-30VS2 85 м²
Усі ціни 27 →Tosot Tosot Integra GZ-30VS | 50 693 грн. |
Кондиционер Tosot Integra GZ-30VS | 47 199 грн. |
Кондиціонер спліт-система Tosot GZ-30VS 190420231309 | 47 199 грн. |
Кондиціонер Tosot Integra GZ-30VS | 45 240 грн. |
Кондиціонер Tosot INTEGRA GZ-30VS | 45 240 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації TOSOT Integra GZ-30VS2
Ціни на TOSOT Integra GZ-30VS2 |
---|---|---|---|---|
TOSOT Integra GS-07VS2 22 м² | від 13 960 грн. | 20 пропозицій | ||
TOSOT Integra GZ-09VS2 25 м² | від 15 400 грн. | 26 пропозицій | ||
TOSOT Integra GZ-12VS2 32 м² | від 18 680 грн. | 26 пропозицій | ||
TOSOT Integra GZ-18VS2 48 м² | від 26 666 грн. | 22 пропозиції | ||
TOSOT Integra GZ-24VS2 61 м² | від 35 480 грн. | 28 пропозицій | ||
TOSOT Integra GZ-30VS2 85 м² | від 45 240 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →