Кондиціонер TOSOT Smart Wi-Fi GS-07D 22 м²
Відео 7 |
Кондиціонер настінного монтажу з бізнес-сегмента спліт-систем покликаний нести службу в приміщеннях «квадратурою» до 22 м². Продуктивність його роботи в режимі охолодження оцінюється у 2.2 кВт, обігрів — у 2.3 кВт. Запуск програми обігріву можливий за температури зовнішнього повітря до -15 °С. Також TOSOT GS-07D сильний у питаннях дегідратації, вентилювання та очищення повітряних потоків, які проганяються, у ході чого фільтр-генератор Active Plasma Ion насичує повітря в приміщенні негативно зарядженими частинками (здійснюють благотворний вплив на самопочуття домочадців або колег по офісному цеху).
«На чолі» моделі поставлено тихий і довговічний інверторний компресор з присвоєним класом енергоефективності А++. Також спліт-система примітна функціями таймера, турбо-режиму нагнітання холодного повітря, авторестарту й автоматичного очищення настінного блока (перешкоджає утворенню і поширенню небезпечних для здоров'я мікроорганізмів). «Жилами» системи розтікається озонобезпечний фреон марки R410A.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOSOT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOSOT.
Купити TOSOT Smart Wi-Fi GS-07D 22 м²
Усі ціни 7 →Кондиционер Tosot Smart GS-07D | 17 240 грн. |
TOSOT GS-07D | 19 880 грн. |
Кондиціонер Tosot Smart Inverter WIFI GS-07D | 19 880 грн. |
Кондиціонер Tosot GS-07D | 12 356 грн. |
Кондиціонер Tosot GS-07D | 19 880 грн. |
Кондиционер TOSOT Smart Wi-Fi GS-07D | 16 817 грн. |
Думав, що зможу підібрати кондиціонер сам, принаймні з рештою побутової електроніки, у мене все виходило, але тут все трохи складніше, і я вирішив порадитися з професіоналом. Майстер пояснив мені, що бажано купувати апарат із інверторним управлінням. Такі варіанти недешеві, але економічніші і довговічніші ніж ті, що працюють за класичною схемою. Так що довелося розщедритися і, послухавшись поради, отоваритися таким кондиціонером. Досить потужний апарат. Встановив його з таким розрахунком, щоб він охолоджував дві суміжні кімнати загальною площею 24 кв. метри. Якщо запустить його в турборежимі, то навіть у сильну спеку вже через 10 хвилин температура відчутно падає, а через 15-20 взагалі опускається до потрібної цифри. Якщо увімкнути ручний режим керування вентилятором, то на мінімумі і біля нього вентилятор майже не чути. Як і всі сучасні кондиціонери, вміє перемішувати повітря так, щоб усереднювати його температуру. У режимі обігріву включав його під час квітневого похолодання (того самого, що принесло нехилий такий снігопад). Гріє добре. Важливо, що завдяки потужному вентилятору повітря гріється не тільки вгорі, але по всьому об'єму. До речі, якщо температура, яку кондиціонер встановлює в автоматичному режимі, не влаштовує, то можна включити режим АйФіл і тоді система керування апаратом братиме дані не зі свого власного термодатчика, а з вбудованого датчика в пульт ДК. Не дозволяє розвиватися в собі грибкам і цвілі. Починаючи з середньої швидкості вентилятора і більш швидкісних режимах внутрішній блок відчутно шумить. На самому початку роботи, приблизно 10 днів пахнув типовим "пластиковим" запахом. |
Модификації TOSOT Smart Wi-Fi GS-07D
Ціни на TOSOT Smart Wi-Fi GS-07D |
---|---|---|---|---|
TOSOT Smart Wi-Fi GS-07D 22 м² | від 12 356 грн. | 7 пропозицій | ||
TOSOT Smart Wi-Fi GS-09D 25 м² | від 14 430 грн. | 7 пропозицій | ||
TOSOT Smart Wi-Fi GS-18D 46 м² | від 17 694 грн. | 3 пропозиції | ||
TOSOT Smart Wi-Fi GS-24D 67 м² | від 20 663 грн. | 1 пропозиція |