Кондиціонер TOSOT TM-42U5 120 м² на 5 блоки(ів)
![]() |
TOSOT TM-42U5 120 м²
на 5 блоки(ів)
41 м²
на 2 блоки(ів)
52 м² на 2 блоки(ів)
61 м² на 3 блоки(ів)
71 м² на 3 блоки(ів)
80 м² на 4 блоки(ів)
105 м² на 4 блоки(ів)
120 м² на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:120 м²
t обігріву:від -18 °C
Споживання:3760/3450 Вт
Всі характеристики
Характеристики TM-42U5
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOSOT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOSOT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати кондиціонерОсновні критерії, які необхідно врахувати під час вибору кондиціонера

Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Купити TOSOT TM-42U5 120 м² на 5 блоки(ів)
Усі ціни 7 →Зовнішній блок спліт-системи TOSOT TM-42U5(O)2 Outdoor Unit | 87 799 грн. |
Зовнішній блок мульти-спліт системи Tosot TM-42U5(O)2 080420241341 | 98 999 грн. | ![]() |
Зовнішній блок мультиспліт-системи TOSOT TM-42U5(O)2 | 84 799 грн. | ![]() |
| 84 299 грн. | ![]() |
| 84 691 грн. |
Зовнішній блок кондиціонера Tosot TM-42U5(O)2 | 94 499 грн. | ![]() |
TOSOT Free Match Premium R32 TM-42U5(O)2 | 98 999 грн. |
Модификації TOSOT TM-42U5
| Ціни на TOSOT TM-42U5 |
|---|---|---|---|---|
| TOSOT TM-14U2 41 м² на 2 блоки(ів) | від 32 499 грн. | 9 пропозицій | ||
| TOSOT TM-18U2 52 м² на 2 блоки(ів) | від 35 999 грн. | 8 пропозицій | ||
| TOSOT TM-21U3 61 м² на 3 блоки(ів) | від 48 664 грн. | 8 пропозицій | ||
| TOSOT TM-24U3 71 м² на 3 блоки(ів) | від 52 799 грн. | 8 пропозицій | ||
| TOSOT TM-28U4 80 м² на 4 блоки(ів) | від 55 700 грн. | 8 пропозицій | ||
| TOSOT TM-36U4 105 м² на 4 блоки(ів) | від 74 500 грн. | 8 пропозицій | ||
| TOSOT TM-42U5 120 м² на 5 блоки(ів) | від 84 299 грн. | 7 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →