Кондиціонер TOSOT Lyra GF-12W 35 м²
Відео 6Фото 3 |
TOSOT Lyra GF-12W 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -23 °C
Споживання:810/790 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Фреон R32. Обігрів за температури зовнішнього повітря -23 °C
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Lyra GF-12W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOSOT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOSOT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOSOT Lyra GF-12W 35 м²
Усі ціни 25 →Tosot Tosot Lyra Winter Inverter R32 GF-12W2 | 31 225 грн. |
Инверторный кондиционер Tosot Lyra GF-12W | 28 520 грн. |
Кондиціонер спліт-система Tosot Lyra Winter inverter GF-12W2 190420231339 | 29 299 грн. |
Кондиціонер Tosot Lyra New GF-12W2 | 28 520 грн. |
Кондиціонер Tosot LYRA GF-12W | 28 520 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації TOSOT Lyra GF-12W
Ціни на TOSOT Lyra GF-12W |
---|---|---|---|---|
TOSOT Lyra GF-09W 27 м² | від 23 999 грн. | 25 пропозицій | ||
TOSOT Lyra GF-12W 35 м² | від 18 910 грн. | 25 пропозицій | ||
TOSOT Lyra GF-18W 52 м² | від 27 810 грн. | 26 пропозицій | ||
TOSOT Lyra GF-24W 70 м² | від 31 320 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →