Кондиціонер TOSOT GR-12A 37 м²
TOSOT GR-12A 37 м²
28 м²37 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:37 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:980/1040 Вт
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GR-12A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOSOT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOSOT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOSOT GR-12A 37 м²
Усі ціни 7 →Кондиционер Tosot Viola GR-12A | 16 240 грн. |
TOSOT GR-12A | 16 240 грн. |
Кондиціонер Tosot VIOLA GR-12A | 16 240 грн. |
TOSOT GR-12A | 16 240 грн. |
Кондиціонер Tosot GR-12A | 11 514 грн. |
Кондиціонер Tosot Viola GR-12A | 16 240 грн. |
Кондиционер TOSOT GR-12A | 15 446 грн. |
Перше питання, яке ставлять мені люди, які побачили мій новий кондиціонер, завжди стосується марки TOSOT. Практично ніхто не знайомий із цим брендом і дарма. Втім, ми з ним познайомилися також випадково – розповів задоволений моєю роботою клієнт, який виявився продавцем кліматичної техніки. TOSOT це преміумна марка китайської корпорації GREE, яка є найбільшим у світі виробником кондиціонерів. Досить сказати, що на заводах GREE виробляється багато інверторних моделей кондиціонерів Daikin. Причому випускають їх для одного з найвибагливіших ринків – ЯПОНСЬКОГО. Такий ось просунутий китайський виробник. У мене вдома він добре охолоджує всю площу звичайної двокімнатної квартири-чешки, тобто. близько 37 квадратних метрів. Встановлений у холі та прохолодне повітря звідти надходить в обидві кімнати та кухню. Квартира всіма вікнами та балконом виходить на південно-західну сторону, так що влітку без кондиціонера в ній було дуже жарко. Тепер же в найсильнішу спеку я насолоджуюся приємною прохолодою. Чотирьохшвидкісний вентилятор дозволяє вибрати інтенсивність «вітерцю» та регулювати шумність. До речі, в нічному режимі його можна почути тільки стоячи прямо поряд з ним. А з холу до спальні його не чути в принципі. Повітря під час його роботи як очищається від пилу, а й насичується негативно зарядженими іонами. Триступенева система фільтрації (механічний, катехіновий та плазмовий фільтри) плюс іонізатор роблять повітря у квартирі легким та приємним. Є система, що перешкоджає утворенню плісняви та розмноженню іншої бактеріальної зарази. Зручний пульт дистанційного керування з великим, добре читається рідкокристалічним екраном, годинником і таймером. Зовнішній блок не такий тихий, як внутрішній, але й сусідів не турбує. |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості кондиціонера TOSOT GR-12A:
- Запуск при пониженні напруги мережі
- 4-ри швидкості повітряного потоку
- Безшумний режим
- Вертикальне розподіл повітря
- Інтенсивний режим роботи
- Об'ємний повітряний потік
- Захист від обдування холодним повітрям
- Антикорозійне покриття теплообмінників
Модификації TOSOT GR-12A
Ціни на TOSOT GR-12A |
---|---|---|---|---|
TOSOT GR-09A 28 м² | від 8 521 грн. | 1 пропозиція | ||
TOSOT GR-12A 37 м² | від 11 514 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →