Кондиціонер TOSOT North Inverter Plus GK-09TS 27 м²
Фото 3 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOSOT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOSOT.
Купити TOSOT North Inverter Plus GK-09TS 27 м²
Усі ціни 15 →Tosot Tosot North Inverter Plus R32 GK-09TS2 | 24 480 грн. |
Кондиционер Tosot North Inverter Plus GK-09TS | 25 920 грн. |
Кондиціонер Tosot North Inverter Plus GK-09TS | 25 920 грн. |
Кондиціонер Tosot NORTH GK-09TS | 25 920 грн. |
Tosot GK-09TS | 25 920 грн. |
Кліматична техніка марки TOSOT багато в чому повторює продукцію батьківської компанії Gree. У північному виконанні під знаком цього суббренда випущена інверторна спліт-система North Inverter Plus GK-09ts.
Весь рік без турбот
Кондиціонер призначається для охолодження, обігріву, осушення повітря і може працювати в якості вентилятора без зміни температури проганяються повітряних потоків. Розрахована модель на обслуговування житлових і офісних приміщень площею до 27 м2. Північне виконання спліт-системи має на увазі легкий низькотемпературний запуск і роботу в режимі теплопродуктивності при температурах вуличного повітря аж до -25 °С.
Економічний інвертор
Ключова риса характеру TOSOT North Inverter Plus GK-09TS — економічне інверторне управління. Компресор підвищеної продуктивності» під капотом " у моделі забезпечує точну підтримку встановленої температури, покладаючись на показання контролера в пульті ДУ. В якості альтернативи стандартному пульту користувачі мають право вдатися до послуг віддаленого управління кондиціонером зі смартфона по мережі Wi-Fi.
Іонізація
Важливою другорядною місією спліт-системи виступає насичення проганяються повітряних мас корисними аероіонами. Цю процедуру виконує іонізатор Active Plasma Ion. Перелік позитивних властивостей моделі підкріплюється роботою на фреоні марки R32 і оформлення кімнатного блоку кондиціонера в елегантному стилі модерн.
Модификації TOSOT North Inverter Plus GK-09TS
Ціни на TOSOT North Inverter Plus GK-09TS |
---|---|---|---|---|
TOSOT North Inverter Plus GK-09TS 27 м² | від 22 974 грн. | 15 пропозицій | ||
TOSOT North Inverter Plus GK-12TS 35 м² | від 24 430 грн. | 15 пропозицій | ||
TOSOT North Inverter Plus GK-18TS 52 м² | від 35 488 грн. | 14 пропозицій | ||
TOSOT North Inverter Plus GK-24TS 70 м² | від 42 320 грн. | 14 пропозицій |