Всесезонна шина Tourador X All Climate TF2 215/70 R16 100H
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Tourador X All Climate TF2 215/70 R16 100H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X All Climate TF2 215/70 R16 100H
Усі ціни 22 →Tourador X All Climate TF2 215/70 R16 100H | 2 675 грн. |
Tourador X All Climate TF2 215/70 R16 100H | 2 897 грн. |
Tourador X All Climate TF2 (215/70R16 100H) | 2 599 грн. |
Всесезонные шины Tourador X All Climate TF2 215/70 R16 100H 1002454167 | 2 677 грн. |
Tourador X All Climate TF2 215/70 R16 100H | 2 704 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →