Штампований диск Magnetto Wheels R1-1897 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66
від 2 449 до 3 132 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Magnetto Wheels R1-1897 1
Характеристики
Magnetto Wheels R1-1897 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magnetto Wheels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magnetto Wheels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Magnetto Wheels R1-1897 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66
Сортувати
Magnetto Wheels R1-1897 6.5x16 5x114.3 ET40 DIA66 Black | 2 785 грн. |
Диски Magnetto R1-1897 6,5x16 5x114,3 ET40 DIA66 (black) | 2 880 грн. |
Magnetto R1-1897 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66) черный | 2 807 грн. |
MAGNETTO Легковий диск MAGNETTO R1 1897 Black R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA | 3 034 грн. |
Диск Magnetto Wheels R1-1897 Black R16 W6,5 PCD5x114,3 ET40 DIA66 | 2 882 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі