Літня шина Tourador X Wonder TH2 185/70 R14 88H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Tourador X Wonder TH2 185/70 R14 88H 185/70 R14 88 H 185/70 R14 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X Wonder TH2 185/70 R14 88H
Усі ціни 23 →Шина Tourador X WONDER TH2 185/70 R14 88H | 1 477 грн. |
Tourador X WONDER TH2 185/70 R14 88H | 1 472 грн. |
Tourador X Wonder TH2 (185/70R14 88H) | 1 442 грн. |
Tourador X Wonder TH2 185/70 R14 88H | 1 604 грн. |
Летние шины Tourador X Wonder TH2 185/70 R14 88H 1002242297 | 1 513 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Tourador X Wonder TH2 185/70 R14 88H
Ціни на Tourador X Wonder TH2 185/70 R14 88H |
---|---|---|---|---|
Tourador X Wonder TH2 185/70 R14 88H | від 1 389 грн. | 23 пропозиції | ||
Tourador X Wonder TH2 185/70 R14 88T | від 1 794 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →