Літня шина Starmaxx Tolero ST330 185/70 R14 88T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Tolero ST330 185/70 R14 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Tolero ST330 185/70 R14 88T
Усі ціни 25 →Starmaxx Tolero ST330 185/70 R14 88T | 1 901 грн. |
Starmaxx Tolero ST330 185/70 R14 88T | 2 097 грн. |
Starmaxx Tolero ST330 (185/70R14 88T) | 1 880 грн. |
Летние шины Starmaxx Tolero ST330 185/70 R14 88T 1000510473 | 1 944 грн. |
STARMAXX Tolero ST330 185/70R14 88T | 1 884 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →