Роутер TP-LINK Archer AX55
Відео 34Фото 10 |
Продуктивний бездротовий маршрутизатор (роутер) класу AX3000 з підтримкою стандарту Wi-Fi 6, портом USB 3.2 Gen1, що швидко діє, і функцією розширення смуги пропускання до 160 МГц, що наближає реальну швидкість Wi-Fi-з'єднань до теоретичної. Позиціонується як продукт верхньої частини цінової категорії 2021 року, призначений для створення швидкодіючих домашніх або малих офісних бездротових/кабельних мереж з низькими затримками та високою швидкістю передачі даних.
Оснащений одним WAN-портом Gigabit Ethernet та трьома GbE LAN-портами (до 1 Гбіт/с). Завдяки використанню високопродуктивного двоядерного процесора Qualcomm IPQ0518, роутер TP-LINK Archer AX55 здатний справлятися з маршрутизацією інтенсивного трафіку і забезпечує теоретичну пропускну здатність в 2,4 ГГц діапазоні до 574 Мбіт/с і до 2402 Мбіт/с в діапазоні 5 клієнтські пристрої повинні підтримувати модуляцію 1024-QAM, технологію MU-MIMO 2х2 та OFDMA). Добре справляється з великою кількістю підключених Wi-Fi-пристроїв. Підійде для вирішення будь-яких побутових та більшості офісних завдань, впорається з маршрутизацією IPTV-трансляцій UltraHD/4K-дозвіл, забезпечить роботу хмарних сервісів, гарантує низькі затримки для комфортного геймінгу, коректно працює з VPN-трафіком.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Archer AX55
Усі ціни 55 →TP-LINK Archer AX55 | 3 999 грн. |
Маршрутизатор TP-Link ARCHER AX55 TP-Link 16703 | 3 999 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer AX55 | 3 999 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX55 | 3 863 грн. |
Дизайн
Якість складання Безпосередньо сама робота Особистий кабінет зроблений красивим та зручним Комплектація теж придатна Поки що нічого, користуємося 2 місяці ing1337: користуюся TP-LINK Archer AX55 кілька місяців |
Працює вже близько 2 місяців безперебійно, жодного разу не вимикався.
Швидкість на speedtest відчутно бафнулася, при 100мбіт тарифі Фрегат раніше було ~65-72 закачування, тепер стало 90-95! сама швидкість завантаження теж підросла з 8мбіт до 11!
Нагрів: ледь гріється, руку прилаштовував ну таке, ледве тепленький
В основному обслуговує 3 смартфони + 2 ноутбуки + 1 ПК