Wi-Fi-адаптер TP-LINK Archer TX3000E
Відео 15Фото 5 |
Ультрапродуктивний двохдіапазонний, Wi-Fi/Bluetooth-адаптер класу AX3000 з підтримкою прогресивного стандарту Wi-Fi 6 і інтерфейсом PCI-E для інтеграції в материнську плату персонального комп'ютера. Крім вражаюче високої швидкості передачі даних, здатний показувати чудову сумісність (працює з будь-якими материнськими платами, оснащеними стандартним роз'ємом PCI-E). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, здатний забезпечити надійне сполучення з Wi-Fi роутером або точкою доступу, що знаходиться на значній відстані.
Важливо, що це рішення дозволяє створювати високошвидкісну бездротову локальну мережу без прокладки кабелю. Від малогабаритних USB Wi-Fi-стіків адаптер TP-LINK Archer TX3000E відрізняється можливістю одночасної роботи в двох діапазонах (2,4 і 5 ГГц), використанням інноваційної модуляції 1024-QAM, підтримкою багатоканальності (2x2/4x4 MU-MIMO), ортогонального частотного мультиплексування OFDMA і смугою пропускання 160 МГц. Завдяки цим технологіям теоретична швидкість сполук може досягати 574 Мбіт/с (2,4 ГГц) або 2402 Мбіт/с (5 ГГц). Практичну швидкодію підключень дозволяє вирішувати будь-які офісні або домашні завдання, включаючи відеоконференції, швидку передачу великих файлів, трансляції відеопотоків UltraHD/4K-якості та ін.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Archer TX3000E
Усі ціни 41 →TP-LINK Archer TX3000E | 3 499 грн. |
WiFi адаптер TP-LINK TX3000E AX3000 BT5.0 PCI Express ARCHER-TX3000E | 3 499 грн. |
Бездротовий адаптер PCIe TP-Link ARCHER TX3000E ARCHER-TX3000E | 3 499 грн. |
TP-Link Archer TX3000E | 3 499 грн. |
Адаптер TP-LINK Archer TX3000E | 3 499 грн. |