MESH система TP-LINK Deco E4 (2-pack)
Відео 12Фото 14 |
Побутова двохдіапазонна mesh-система, що включає в себе комплект з двох окремих самостійних елементів і призначена для створення бездротової мережі стандарту Wi-Fi 5 (802.11 ас) з площею покриття до 260 м2. На відміну від бездротових мереж, створених на базі комбінації ведучого і ведених роутерів (що працюють в режимі репітера), ця mesh-система не потребує складної настройки і всі роботи по її конфігурації користувач може виконати самостійно, з допомогою звичайного смартфона.
Належить до пристроїв класу АС1200, здатним забезпечити високу теоретичну швидкість бездротової передачі даних до 300 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц і до 867 Мбіт/с при частоті 5 ГГц). Бездротова mesh-система TP-LINK Deco E4 (2-pack) позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування великих 3-6 кімнатних квартир складної планування і окремостоячих будинків відповідної площі.
Правильно розташувавши блоки цієї системи можна повністю вирішити проблему місць невпевненого прийому або «мертвих» зон, а також радикально поліпшити стабільність бездротових підключень. Окремо варто згадати відсутність операцій по прокладці кабелю, які можуть порушувати естетичну цілісність косметичного ремонту. При необхідності така бездротова mesh-система може легко бути розширена за рахунок придбання додаткових елементів (сумарна кількість активних блоків може досягати 100 шт).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Deco E4 (2-pack)
Усі ціни 72 →TP-LINK Deco E4 AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System (2-pack) DECO E4 (2-PA | 3 199 грн. |
TP-LINK DECO E4 (2-PACK) | 2 992 грн. |
Точка доступу Wi-Fi TP-Link Deco E4 (2-pack) | 3 183 грн. |
TP-LINK DECO-E4-2-PACK | 3 199 грн. |
TP-LINK DECO E4 (2-PACK) | 2 977 грн. |
Модификації TP-LINK Deco E4 (2-pack)
Ціни на TP-LINK Deco E4 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco E4 (1-pack) | від 1 647 грн. | 65 пропозицій | ||
TP-LINK Deco E4 (2-pack) | від 2 878 грн. | 73 пропозиції | ||
TP-LINK Deco E4 (3-pack) | від 4 039 грн. | 19 пропозицій |