Wi-Fi-адаптер TP-LINK Archer T600U Plus
Фото 4 |
Двохдіапазонний бездротовий Wi-Fi-адаптер класу АС650 у вигляді стіка з великою поворотною антеною і інтерфейсом підключення USB 2.0. Являє собою повноцінне клієнтське пристрій з підтримкою стандарту Wi-Fi 5 (802.11 ас). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для застосування в складі персональних комп'ютерів, ноутбуків і мультимедійних HTPC-систем.
На відміну від більш доступних однодіапазонних адаптерів, забезпечує істотно більш високі швидкості передачі даних користувача. Має порівняно невеликі габаритні розміри, обладнаний поворотною дводіапазонною антеною. При помірних відстанях до Wi-Fi-роутера або точки доступу, адаптер TP-LINK Archer T600U Plus дозволяє відмовитися від прокладки кабелю і повністю замінити мережеве дротове підключення класу Fast Ethernet. Здатний створювати і підтримувати з'єднання з теоретичною пропускною здатністю до 200 Мбіт/с (2,4 ГГц) або 433 Мбіт/с (5 ГГц). Такої швидкості достатньо для комфортного серфінгу, перегляду потокового відео 4K-роздільної здатності, оперативного завантаження великих файлів, участі в багатокористувацьких відеоконференціях і геймінгу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Archer T600U Plus
Усі ціни 8 →TP-Link Archer T600U Plus ARCHER-T600U-PLUS | 699 грн. |
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-T600U-PLUS | 699 грн. |
TP-Link Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-T600U-PLUS | 699 грн. |
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T600U Plus | 699 грн. |
Wi-Fi адаптер TP-LINK Archer T600U Plus Дводіапазонний бездротовий USB-ада | 699 грн. |
В принципі, вибір хороший, тому що ніякої метушні з драйверами за наявності функції Plug&Play та наявність двох діапазонів На папері все шикарно, тільки в побуті якось не дуже. Сам адаптер перестав знаходити п'ятірковий канал, відносно стабільне працює у двійковому, із закачуванням проблем немає Є розриви і не бачить п'ятірковий канал, хоча може у мене якісь проблеми з ПЗ або залізом Григорий: користуюся TP-LINK Archer T600U Plus менше місяця |