ADSL роутер TP-LINK Archer VR300
Відео 13Фото 7 |
Універсальний дводіапазонний бездротовий роутер класу АС1200 з підтримкою стандарту Wi-Fi 5 і вбудованим ADSL/VDSL-модемом для створення підключення до глобальної мережі через стандартну дротову телефонну лінію. Відрізняється високою стабільністю DSL-сполук, що важливо в вітчизняних умовах. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для створення мережевої інфраструктури з виходом в Інтернет в умовах квартири, невеликого приватного будинку або малого офісу, коли доступна тільки телефонна лінія з технологією ADSL/VDSL.
Завдяки протоколу ADSL2+, що входить підключення може завантажувати дані на швидкості до 24 Мбіт/с і відправляти зі швидкістю до 3,5 Мбіт/с. Підтримується WAN-підключення через інтерфейс Fast Ethernet (у режим WAN перекладається один з 4-х наявних LAN-портів). Може стати основою невеликої локальної мережі. Завдяки продуктивної апаратній платформі і поворотним зовнішнім антенам з посиленням 5 dBi роутер TP-LINK Archer VR300 забезпечує значну площу стабільного Wi-Fi-покриття з високою піковою швидкістю передачі даних до 300 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц і до 867 Мбіт/с при 5 ГГц). Коректно обробляється VPN-трафік і маршрутизуються IPTV-трансляції, підтримується гостьова мережа.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Archer VR300
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer VR300 | 2 417 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer VR300 | 2 395 грн. |
Беспроводной маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer VR300 | 2 401 грн. |