Всесезонна шина Tracmax All Season Trac Saver 185/60 R14 82H
Відео 3Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Tracmax All Season Trac Saver 185/60 R14 82H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tracmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tracmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tracmax All Season Trac Saver 185/60 R14 82H
Всесезонные шины Tracmax A/S Trac Saver 185/60 R14 82H 1001496348 | 1 896 грн. |
Tracmax Trac Saver All Season 185/60 R14 82H | 2 126 грн. |
TRACMAX A/S TRAC SAVER 82H 185/60 R14 RG | 1 808 грн. |
Tracmax A/S TRAC SAVER 3PMSF 185/60 R14 82H | 2 140 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →