Всесезонна шина Tracmax All Season Trac Saver 235/45 R17 97W
Відео 3Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Tracmax All Season Trac Saver 235/45 R17 97W 235/45 R17 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tracmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tracmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tracmax All Season Trac Saver 235/45 R17 97W
Всесезонные шины Tracmax A/S Trac Saver 235/45 ZR17 97W XL 1001545946 | 2 815 грн. |
Tracmax Trac Saver All Season 235/45 R17 97W | 3 167 грн. |
Tracmax X-privilo AS Trac Saver 235/45 R17 97W 6091710 | 2 710 грн. |
Tracmax X-privilo AS Trac Saver 235/45 R17 97W | 2 870 грн. |
Tracmax A/S Trac Saver 235/45 R17 97W | 3 603 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tracmax All Season Trac Saver 235/45 R17 97W
Ціни на Tracmax All Season Trac Saver 235/45 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Tracmax All Season Trac Saver 235/45 R17 97W | від 2 710 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →