Вантажна шина Tracmax GRT928 9 R20 144K
Очікується у продажу 7 913 грн. Тип: ведуча; Ширина ("): 9; Діаметр ("): 20; Індекс навантаження: 144; |
Виберіть розмір вантажної шини
Tracmax GRT928 9 R20 144K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tracmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tracmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Tracmax GRT928 9 R20 144K
Ціни на Tracmax GRT928 9 R20 144K |
---|---|---|---|---|
Tracmax GRT928 8.25 R20 139K | від 7 491 грн. | 7 пропозицій | ||
Tracmax GRT928 10 R20 149L | від 7 913 грн. | 12 пропозицій | ||
Tracmax GRT928 11 R20 152L | від 9 495 грн. | 10 пропозицій | ||
Tracmax GRT928 12 R20 156K | від 9 601 грн. | 13 пропозицій |