USB-флешка Transcend JetFlash 370 64 ГБ
Відео 1Фото 4 |
Transcend JetFlash 370 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 370 64 ГБ
Усі ціни 22 →Transcend JetFlash 370 64Gb (TS64GJF370) White | 272 грн. |
USB флеш накопитель Transcend 64Gb JetFlash 370 (TS64GJF370) TS64GJF370 | 319 грн. |
Transcend TS64GJF370 | 339 грн. |
Флеш-пам'ять Transcend JetFlash 370 64GB | 319 грн. |
Transcend 64Gb JetFlash 370 (TS64GJF370) TS64GJF370 | 227 грн. |
ще 17 пропозицій
3 1 6 5 |
Нормальне співвідношення ціна/якість Простий дизайн, міцний, відомий виробник, прийнятна швидкість читання/запис-19/10 Останнім часом дані моделі перестали ставити LED індикатор і незрозуміло, працює флеш чи ні. |
крепкий корпус,приемлемая скорость запись/чтение-10/25,индикатор,солидный производитель. их нет |
Показано 2 з 17 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Transcend JetFlash 370
Ціни на Transcend JetFlash 370 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 370 32 ГБ | від 203 грн. | 15 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 370 64 ГБ | від 224 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →