USB-флешка Transcend JetFlash 720 8 ГБ (TS8GJF720S)
734 грн. Купити! Флеш-накопичувач Transcend 8GB Transcend JetFlash 720S USB 3.1 (TS8GJF720SМаркетплейс: Rozetka.ua ХЄХЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Transcend JetFlash 720 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend JetFlash 720
Ціни на Transcend JetFlash 720 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 720 8 ГБ | від 734 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 720 16 ГБ | від 567 грн. | 6 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 720 32 ГБ | від 842 грн. | 20 пропозицій |
Рекомендуємо