USB-флешка Transcend JetFlash 890 256 ГБ (TS256GJF890S)
Відео 3Фото 9 |
Transcend JetFlash 890 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 890 256 ГБ
Усі ціни 10 →USB флеш накопичувач Transcend 256GB JetFlash 890 USB 3.1/Type-C (TS256GJF | 1 832 грн. |
TS256GJF890S TS256GJF890S | 1 368 грн. |
USB флеш накопичувач Transcend 256GB JetFlash 890 USB 3.1/Type-C (TS256GJF | 1 585 грн. |
Transcend 256GB JetFlash 890 Type-C (TS256GJF890S) ts256gjf890s | 1 585 грн. |
Transcend USB флеш накопичувач Transcend 256GB JetFlash 890 USB 3.1/Type-C | 1 585 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend JetFlash 890
Ціни на Transcend JetFlash 890 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 890 16 ГБ | від 729 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 890 32 ГБ | від 560 грн. | 33 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 890 64 ГБ | від 739 грн. | 2 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 890 128 ГБ | від 997 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 890 256 ГБ | від 1 368 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →