SSD Transcend SSD370S TS128GSSD370S 128 ГБ
Відео 14Фото 6 |
Transcend TS128GSSD370S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SSD370S TS128GSSD370S 128 ГБ
SSD накопичувач Transcend TS128GSSD370S | 3 219 грн. |
SSD накопичувач Transcend TS128GSSD370S | 3 513 грн. |
SSD накопитель Transcend TS128GSSD370S | 3 225 грн. |
SSD накопитель Transcend TS128GSSD370S | 3 219 грн. |
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD370S TS128GSSD370S
Ціни на Transcend SSD370S TS128GSSD370S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD370S TS64GSSD370S 64 ГБ | від 2 145 грн. | 4 пропозиції | ||
Transcend SSD370S TS128GSSD370S 128 ГБ | від 3 219 грн. | 4 пропозиції | ||
Transcend SSD370S TS512GSSD370S 512 ГБ | від 11 177 грн. | 3 пропозиції | ||
Transcend SSD370S TS1TSSD370S 1.02 ТБ | від 21 048 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →