SSD Transcend ESD310C TS256GESD310C 256 ГБ
Відео 5Фото 6 |
Transcend TS256GESD310C |
|
ESD310C укомплектований двома роз'ємами USB Type-A та Type-C, "2-в-1" конструкція.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD310C TS256GESD310C 256 ГБ
Усі ціни 9 →Transcend ESD310 3D NAND 256GB USB + USB Type-C (TS256GESD310C) Black TS25 | 1 645 грн. |
Накопичувач SSD USB 3.2 256GB Transcend (TS256GESD310C) | 1 927 грн. |
SSD накопичувач Transcend ESD310C 256 GB (TS256GESD310C) TS256GESD310C | 1 673 грн. |
Transcend Накопичувач SSD USB 3.2 256GB Transcend (TS256GESD310C) TS256GES | 1 690 грн. |
Накопичувач SSD USB 3.2 256GB Transcend (TS256GESD310C) TS256GESD310C | 1 690 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Transcend ESD310C TS256GESD310C
Ціни на Transcend ESD310C TS256GESD310C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD310C TS256GESD310C 256 ГБ | від 1 614 грн. | 9 пропозицій | ||
Transcend ESD310C TS512GESD310C 512 ГБ | від 2 392 грн. | 43 пропозиції | ||
Transcend ESD310C TS1TESD310C 1 ТБ | від 3 913 грн. | 32 пропозиції | ||
Transcend ESD310C TS2TESD310C 2 ТБ | від 7 100 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →