SSD Transcend SSD230S TS128GSSD230S 128 ГБ
Відео 16Фото 2 |
Transcend TS128GSSD230S |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend SSD230S TS128GSSD230S 128 ГБ
Накопитель SSD 2.5" 128GB Transcend (TS128GSSD230S) | 1 217 грн. |
SSD накопичувач Transcend SSD230S 128 GB (TS128GSSD230S) SSD230S 128 GB (T | 1 525 грн. |
Transcend SSD230S 128 GB (TS128GSSD230S) | 1 290 грн. |
SSD накопичувач Transcend 230S 128 GB (TS128GSSD230S) | 1 391 грн. |
SSD накопитель Transcend 230S 128 GB (TS128GSSD230S) TS128GSSD230S | 1 397 грн. |
Підтримка Trim, DevSleep і SLC-кеша динамічного розміру
Компанія Transcend була однією з перших, хто спробував об'єднати характеристики і довговічність пам'яті MLC SSD з привабливими цінниками дисків TLC SSD. У моделі 230TS це прагнення виявилося в наявності доступного, але функціонального контролера SM2258, який підтримує SLC-кеш динамічного розміру, має алгоритми корекції помилок LDPC ECC, а також підтримку TRIM і режиму DevSleep. Такий набір дозволив згладити недоліки тривимірної пам'яті Micron, що володіє ємними, але не надто швидкими ядрами.
В рази швидше швидше будь-якого HDD
Transcend 230TS здатний похвалитися високою швидкістю запису і читання (300 МБ/с і 560 МБ/с за паспортом), але при навантаженні у вигляді операцій випадкового читання він веде себе подібно багатьом іншим бюджетним моделям на базі TLC 3D NAND. В основному це виражається в падінні швидкості лінійної запису в 2 – 3 рази, коли вичерпується розмір SLC-буфера. Але тут, як мовиться, не стріляйте в піаніста, він грає, як уміє.
До недоліків моделі можна віднести відсутню термопрокладку на контролері. Якщо в корпусі комп'ютера або ноутбука будуть проблеми з охолодженням або відведенням повітря, 230TS при тривалих навантаженнях може пристойно нагріватися.
Гарантійний ресурс в 91 ТБ
Загалом, якщо порівнювати дану модель з нинішніми SSD-бюджетниками, а не з минулорічними моделями середнього цінового сегмента (Transcend випустила його навесні 2017), то 230TS заслуговує на високу оцінку До того ж він має високий гарантійний ресурс (TBW) в 91 ТБ, який вдвічі перевищує TBW деяких бюджетних моделей. З огляду на спустився до $40 цінник цей SSD у всіх відношеннях є відмінним варіантом для додання прискорення системі.
Модификації Transcend SSD230S TS128GSSD230S
Ціни на Transcend SSD230S TS128GSSD230S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD230S TS128GSSD230S 128 ГБ | від 1 217 грн. | 5 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS256GSSD230S 256 ГБ | від 1 239 грн. | 24 пропозиції | ||
Transcend SSD230S TS512GSSD230S 512 ГБ | від 1 910 грн. | 60 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS1TSSD230S 1 ТБ | від 3 308 грн. | 24 пропозиції | ||
Transcend SSD230S TS2TSSD230S 2 ТБ | від 6 201 грн. | 8 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS4TSSD230S 4 ТБ | від 10 542 грн. | 10 пропозицій |