SSD Transcend 825S TS250GMTS825S 250 ГБ
Transcend TS250GMTS825S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend 825S TS250GMTS825S 250 ГБ
Твердотельный накопитель M.2 250Gb, Transcend 825S, SATA3, 3D TLC, 500/330 | 1 249 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 250 Гб SATA Transcend (TS250GMTS825S) | 1 107 грн. |
SSD накопичувач Transcend 825S 250 GB (TS250GMTS825S) | 1 166 грн. |
Transcend 825S 250GB (TS250GMTS825S) TS250GMTS825S | 1 167 грн. |
Transcend 825S 250GB M.2 2280 SATAIII 3D NAND TLC (TS250GMTS825S) | 1 099 грн. |
Модификації Transcend 825S TS250GMTS825S
Ціни на Transcend 825S TS250GMTS825S |
---|---|---|---|---|
Transcend 825S TS250GMTS825S 250 ГБ | від 1 099 грн. | 5 пропозицій | ||
Transcend 825S TS500GMTS825S 500 ГБ | від 1 704 грн. | 7 пропозицій | ||
Transcend 825S TS1TMTS825S 1 ТБ | від 2 742 грн. | 15 пропозицій | ||
Transcend 825S TS2TMTS825S 2 ТБ | від 7 277 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →