SSD Transcend ESD380C TS1TESD380C 1 ТБ
Відео 6Фото 3 |
Transcend TS1TESD380C |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend ESD380C TS1TESD380C 1 ТБ
SSD накопитель Transcend ESD380C 1 TB Military Green (TS1TESD380C) TS1TESD | 4 628 грн. |
SSD диск Transcend ESD380C 1TB USB 3.1 Type-C 3D NAND TLC Military Green ( | 4 609 грн. |
SSD накопичувач Transcend ESD380C 1 TB Military Green (TS1TESD380C) | 4 793 грн. |
SSD накопитель Transcend ESD380C 1 TB Military Green (TS1TESD380C) TS1TESD | 4 634 грн. |
SSD накопичувач Transcend ESD380C 1 TB Military Green (TS1TESD380C) | 4 904 грн. |
Справі час потісі годину
Transcend ESD380C - портативний твердотільний накопичувач, сумісний з настільними ПК, ноутбуками, смартфонами та навіть ігровими консолями. Останнє дозволяє встановлювати ігри безпосередньо на зовнішній диск, причому без втрати швидкості завантаження чи частоти кадрів. Все завдяки високій швидкості передачі даних по протоколу USB 3.2 Gen 2x2 - до 2000 МБ/с на читання та запис.
Резервне копіювання
Зрозуміло, аналогічний швидкий порт має бути у клієнтського пристрою. У комплекті з диском поставляється відразу два кабелі: класичний USB Type-A для робочого столу або консолі, і новомодний Type-C для лептопа або смартфона. Фірмова програма Transcend Elite відповідає за резервне копіювання, синхронізацію, шифрування та відновлення даних.
Не боїться падінь
За промовчанням диск відформатовано у файловій системі exFAT. Для різних операційних систем (Windows, macOS або Android), можливо, потрібно буде переформатувати. Захищений від ударів та падінь за американським військовим стандартом MIL-STD-810G. Досягається це зовнішнім прогумованим покриттям корпусу і внутрішньою рамкою, що амортизує.
Модификації Transcend ESD380C TS1TESD380C
Ціни на Transcend ESD380C TS1TESD380C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD380C TS1TESD380C 1 ТБ | від 4 609 грн. | 5 пропозицій | ||
Transcend ESD380C TS2TESD380C 2 ТБ | від 6 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend ESD380C TS4TESD380C 4 ТБ | від 17 494 грн. | 2 пропозиції |