SSD Transcend SSD220S TS240GSSD220S 240 ГБ
Відео 12Фото 3 |
Transcend TS240GSSD220S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SSD220S TS240GSSD220S 240 ГБ
Усі ціни 38 →Накопитель SSD 2.5" 240GB Transcend (TS240GSSD220S) | 1 353 грн. |
SSD диск Transcend SSD220 240GB 2.5" SATA III TLC (TS240GSSD220S) TS240GSS | 1 342 грн. |
Ssd накопичувач Transcend Ssd220S Premium TS240GSsd220S | 1 671 грн. |
Transcend Ssd 2.5" Sata 3.0 240Gb SSD220S (TS240GSSD220S) | 1 344 грн. |
Transcend Ssd 2.5" Sata 3.0 240Gb SSD220S (TS240GSSD220S) | 1 369 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD220S TS240GSSD220S
Ціни на Transcend SSD220S TS240GSSD220S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD220S TS120GSSD220S 120 ГБ | від 889 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend SSD220S TS240GSSD220S 240 ГБ | від 1 175 грн. | 39 пропозицій | ||
Transcend SSD220S TS480GSSD220S 480 ГБ | від 1 570 грн. | 33 пропозиції | ||
Transcend SSD220S TS960GSSD220S 960 ГБ | від 3 426 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →