SSD Transcend PCIe SSD220S TS256GMTE220S 256 ГБ
Відео 3 |
Transcend TS256GMTE220S |
|
Доступний і продуктивний SSD-накопичувач ємністю 256 Гб з роз'ємом М. 2 інтерфейсом і передовим NVMe 1.3. Виконаний у стандартному форм-факторі 2280, повністю сумісний з усіма материнськими платами, обладнаних портом М. 2 з підтримкою PCI-Е 3.0 x4. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для персональних комп'ютерів середнього/верхнього рівня, а також робочих і ігрових станцій.
Відрізняється високим рівнем продуктивності введення/виводу (210К/290К IOPS), вражаючою швидкістю читання/запису (3500/1100 Мбайт/с) і мінімальним часом доступу до даних. Основою апаратної конфігурації SSD-накопичувача Transcend PCIe SSD 220S TS256GMTE220S став восьмиканальний контролер Silicon Motion SM2262EN, який оснащений значним DRAM-буфером 256 Мб DDR3-1866. Функцію зберігання користувацьких даних виконує високоякісна 64-шарова 256-Гбіт TLC 3D NAND-пам'яті виробництва Micron. Підтримується функція SLC-кешування операцій запису, причому об'єм SLC-буфера змінюється динамічно. Декларований ресурс гарантованої запису (TBW) дорівнює 550 Тб, що дозволяє щодня записувати до 70 Гб даних протягом 10 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend PCIe SSD220S TS256GMTE220S 256 ГБ
SSD накопитель Transcend NVMe SSD 220S 256 GB (TS256GMTE220S) TS256GMTE220 | 1 998 грн. |
SSD накопичувач Transcend 220S 256 GB (TS256GMTE220S) | 2 244 грн. |
SSD накопичувач Transcend NVMe SSD 220S 256 GB (TS256GMTE220S) | 1 992 грн. |
1 0 1 4 |
Швидкість роботи, холодна у повсякденному використанні. Зелений колір текстоліту. Makc Buravkov (MedicRush): користуюся Transcend TS256GMTE220S менше місяця |
Використовую більше року, і не можу натішитися. Як на мене, то цей
накопичувач - один із найкращих за співвідношенням ціна/якість. Після його встановлення, зовсім про нього забуваєш, тому що все швидко працює, і немає жодних проблем. У процесі роботи, накопичувач гріється до 50 градусів, так що йому необхідний радіатор, та й додатковий вентилятор в корпус все-таки не буде зайвим. Накопичувач використовується як системний диск. Як правило, він у мене завжди наполовину порожній, так він довше прослужить. Співвідношення ціна якість. 1. Фірмова утиліта "Transcend SSD Scope" не бачить цього накопичувача. Потрібно використовувати "застарілу" версію 3.11.0, яку на сайті вже не скачати;
2. Через півроку експлуатації, індикатор зношування збільшився на 1%, згідно з інформацією інших утиліт. Не знаю, добре це чи погано. Дюдюка Барбидокская: користуюся Transcend TS1TMTE220S більше року |
Спочатку думав що зупинюся на звичайних SSD, але коли ціни в 2019 на комплектуху стали стрімко падати вирішив взяти під диск D накопичувач M2, тим більше що слот в материнці є, чому б і ні. Бренд вибирав виходячи зі свого досвіду, від Transcend у мене була моя перша флешка куплена в 2006 році на 512 Мб і вона працює досі! Якщо порівнювати з моїм SSD, який стояв до цього, то за цифрами цей швидше в 7 разів, але на практиці скажемо так - ця різниця помітна наприклад при розпакуванні архівів якихось, установці ігор, копіюванні. А так у принципі у повсякденній роботі типу інтернет серфінг або скажемо кінчик подивитися, то різниця не відчутна, вінда хіба що може швидше запускається. Скажу так не кривлячи душею - купував його тому, що просто люблю пк тему і колупаються у всіх цих комплектуючих і хочеться бути в ногу з часом, а так звичайного SSD у принципі має хапати з головою. З приводу нагріву взагалі не йдеться, адже гріються тільки особливо швидкі М2 накопичувачі, а це звичайнісінький тому він холодний. Загалом, якщо шукаєте собі М2, то рекомендую звернути увагу на цю модель. Ціна-якість, швидкість Немає Віктор С.: користуюся Transcend TS512GMTE220S кілька місяців |
Як у всього комп'ютера є процесор, так і в SSD-диска є власний контролер, від якого багато в чому залежать характеристики накопичувача. Донедавна ситуація на ринку контролерів була наступною: виробники першого ешелону на зразок WD, Samsung і Intel самі займалися їх виробництвом, а всім іншим доводилося задовольнятися доступними, але не завжди зручними контролерами виробництва Phison і Silicon Motion.
Новий двоядерний контролер Silicon Motion SM2262EN
До чого така довга прелюдія? До того, що в 2018 році у Silicon Motion випустила дуже привабливий контролер SM2262, який нав'язав конкуренцію великим гравцям. Через рік ситуація на ринку накопичувачів змінилася і Silicon Motion випустила оновлену версію SM2262EN, яка забезпечила серйозний приріст швидкості і стабільності роботи. На основі цього контролера і варто шукати новий недорогий SSD. Саме таким варіантом є герой цього огляду Transcend TS256GMTE220S, який завдяки використанню чотирьох лінії PCI-E 3.0, видає швидкість послідовного читання в 3300 МБ/с (майже максимум пропускної здатності інтерфейсу) і 1100 МБ/с при послідовної запису. Показники ж IOPS (кількість операцій введення — виведення в секунду) для найдрібніших 4K-блоків у Transcend MTE220S складають гідні 210 тисяч для читання і 290 тисяч для запису.
SLC-буфер на 256 МБ
Важливою особливістю Transcend TS512GMTE220S є зовнішній чип SLC-кешування на 256 МБ: при безперервного запису даних через час швидкість падає майже втричі (до 500 — 600 МБ/с). Тобто, до рівня звичайного SATA SSD. А при видаленні великого файлу на 30 – 40 ГБ накопичувача потрібна пара секунд, щоб прийти в себе. Якщо ви пересіли з еталонного Samsung Evo 970, може бути незручно, якщо ж ви раніше користувалися звичайним HDD або SSD, то ніяких осідань і не помітите. Сам об'єм SLC-кеша складає трохи більше 10% від вільного простору, тому що у вас його більше, тим рідше ви будете стикатися зі зниженням швидкості. Іншим плюсом в порівнянні із звичайним SATA SSD стане збільшений до 5 років термін гарантії.
Модификації Transcend PCIe SSD220S TS256GMTE220S
Ціни на Transcend PCIe SSD220S TS256GMTE220S |
---|---|---|---|---|
Transcend PCIe SSD220S TS256GMTE220S 256 ГБ | від 1 992 грн. | 3 пропозиції | ||
Transcend PCIe SSD220S TS512GMTE220S 512 ГБ | від 2 296 грн. | 29 пропозицій | ||
Transcend PCIe SSD220S TS1TMTE220S 1 ТБ | від 3 075 грн. | 45 пропозицій | ||
Transcend PCIe SSD220S TS2TMTE220S 2 ТБ | від 6 320 грн. | 21 пропозиція |
При перенесенні даних з SSD SATA - швидкість запису стабільно була в районі 600 Мб/с за рахунок низької, максимальної пропускної здатності, SATA інтерфейсу.
Віндовс 10 завантажується близько 3 - 4 сек, з моменту визначення накопичувача - материнською платою. У 2 - 3 рази швидше за звичайний SSD SATA.
За бренди переплачувати подвійну ціну не варто, оскільки різниці у повсякденній роботі не відчуєте. Гарантія від 5 років. Заявлений ресурс відмови 800 ТБ.
До цього часу накопичувач, що перевершує SAMSUNG 970 Evo Plus, - коштуватиме копійки.