SSD Transcend ESD300 TS512GESD300C 512 ГБ
Фото 5 |
Transcend TS512GESD300C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD300 TS512GESD300C 512 ГБ
Усі ціни 52 →Transcend ESD300 3D NAND 512GB USB Type-C (TS512GESD300C) Blue TS512GESD30 | 2 109 грн. |
SSD диск Transcend ESD300 512GB USB 3.1 Gen 2 Type-C Blue TS512GESD300C | 2 063 грн. |
Transcend ESD300 512 Gb Silver (TS512GESD300S) | 2 148 грн. |
Transcend ESD300 512 Gb Sky Blue (TS512GESD300C) | 2 065 грн. |
SSD накопичувач TRANSCEND 512GB USB 3.1 Gen 2 Type-C ESD300 Silver (TS512G | 1 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend ESD300 TS512GESD300C
Ціни на Transcend ESD300 TS512GESD300C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD300 TS512GESD300C 512 ГБ | від 1 999 грн. | 53 пропозиції | ||
Transcend ESD300 TS1TESD300C 1 ТБ | від 3 330 грн. | 61 пропозиція | ||
Transcend ESD300 TS2TESD300C 2 ТБ | від 6 633 грн. | 58 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →