Жорсткий диск Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS2TSJ25A3K 2 ТБ
Відео 3 |
Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS2TSJ25A3K 2 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS2TSJ25A3K 2 ТБ
Transcend 2TB TS2TSJ25A3K Storejet 2.5" USB 3.0 Black | 3 584 грн. |
Transcend 2TB TS2TSJ25A3K Storejet 2.5" USB 3.0 Black | 3 552 грн. |
Портативний жорсткий диск Transcend 2TB USB 3.1 StoreJet 25A3 Black (TS2TS | 3 659 грн. |
TRANSCEND 2.5/quot; USB 3.1 StoreJet 25A3 2TB Black TS2TSJ25A3K | 3 499 грн. |
Жорсткий диск зовнішній Transcend USB 3.0 2 TB 25A3 TS2TSJ25A3K | 3 799 грн. |
Універсальний солдат
Компанія Transcend сьела не одну собаку на виробництві зовнішніх жорстких дисків, а її продукти завжди сповнені приємних сюрпризів. Герой сьогоднішнього огляду Transcend StoreJet 25A3 поєднує в собі приємний дизайн, захищений від ударів корпус, велику ємність і вміння працювати практично безшумно.
Резиновяа броня всередині пластикового корпусу
Корпус накопичувача виготовлений з симпатичного глянсового пластику, який досить швидко збирає сліди від рук. Під шаром пластику ховається підвіска з щільної гуми, яка захищає диск від випадкових ударів і падінь. А всередині гумової броні ховається ноутбучний HDD на 2 ТБ зі стандартними для цього класу швидкістю обертання шпинделя 5400 об/хв і кешем на 8 МБ. В синтетичних тестах диск показує хорошу продуктивність: середня швидкість читання складає 88.3 МБ/с, швидкість запису тримається на рівні 84.8 МБ/с. Максимальні показники читання і запису складають 115.7 МБ/с і 114.4 МБ/с. Втім, більшість зовнішніх HDD з підтримкою USB третього покоління показують приблизно одну і ту ж швидкість.
Розумна система управління живленням
У Transcend StoreJet 25A3 є кілька фірмових особливостей, які виділяють його серед інших зовнішніх HDD. По-перше, це система інтелектуального управління живленням, завдяки якій диск автоматично переключиться в режим енергозбереження, якщо дані не передаються протягом встановленого проміжку часу. Це дозволяє подовжити життєвий цикл диска.
Зручна кнопка резервного копіювання
По-друге, на торці диска розташована кнопка резервного копіювання, яка запускає автоматичне резервування даних. Вона працює у зв'язці з додатком Transcend Elite, який дозволяє створити специфічні шаблони архівації даних — наприклад, резервувати дані з конкретних папок і в конкретний час. Варто відзначити, що Transcend Elite вміє ще багато чого, включаючи відновлення випадково видалених даних або повернення працездатності диска після необоротних помилок.
Модификації Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS2TSJ25A3K
Ціни на Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS2TSJ25A3K |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS1TSJ25A3K 1 ТБ | від 2 859 грн. | 4 пропозиції | ||
Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS2TSJ25A3K 2 ТБ | від 3 499 грн. | 5 пропозицій |