Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS4TSJ25H3P 4 ТБ
Відео 28Фото 2 |
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS4TSJ25H3P 4 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS4TSJ25H3P 4 ТБ
Усі ціни 141 →Накопичувач зовнiшнiй 2.5" USB 4.0TB Transcend StoreJet 25H3 (TS4TSJ25H3P) | 5 409 грн. |
Жорсткий диск TRANSCEND StoreJet 2.5 USB 3.1 Gen 1 4TB серія H Blue TS4TSJ | 5 199 грн. |
Transcend StoreJet 25H3 (TS4TSJ25H3P) | 5 529 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3 4TB Purple (TS4TSJ25H3P) | 4 989 грн. |
Жесткий диск Transcend StoreJet 25H3 4.0TB (TS4TSJ25H3P) TS4TSJ25H3P | 5 297 грн. |
13 6 5 22 |
Гумовий корпус, декілька секторів зберігання інформації (є шанс відновити частину інформації після поломки) Відпрацював рівно гарантійний термін і зламався назавжди користуюся Transcend TS1TSJ25H3P більше року |
Гарний пристрій, головне корисне. Використовую для зберігання особистої інформації, зокрема сімейні фото та відео матеріали, щоб не забивати залізничного ПК на ноутбуці. USB 3.0 файли перелітають моментально, відмінна ударозахищеність, порадував і комплект програм для BackUp, доступна ціна. Існує кнопка для автоматичного відновлення. кабель від залізничного ПК до ПК не сандартний, у разі чого буде важко знайти новий Артем Ф: користуюся Transcend TS1TSJ25H3P місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Захищений корпус у військовому стандарту
Transcend StoreJet 25H3 вбиває відразу двох зайців — він дозволяє не тільки архівувати і зберегти все на світі (благо, що 4 ТБ дають простір для маневру), але ще й надійно захистити дані.
Transcend StoreJet 25H3 пройшов випробування на військовому стандарту MIL-STD-810 і здатний спокійно витримувати падіння з висоти 1.2 метра. Трирівнева конструкція корпусу складається із зовнішнього силіконового чохла, ударостійкого пластикового кожуха і захисного гумового бампера, який охоплює диск всередині корпусу.Швидкість копіювання 90 Мб/c
Усередині кожуха сховався диск 4 ТБ, який працює по інтерфейсу USB 3.1 Gen1, а також назад сумісний з USB 2.0. Згідно синтетичних тестів, середня швидкість читання і запису великих файлів в один потік становить приблизно 90 Мб/c, що є хорошим показником для такого накопичувача. З мінусів можна виділити лише сильне падіння швидкості при копіюванні в кілька потоків. Однак, у випадку з зовнішніми жорсткими дисками подібний сценарій зустрічається вкрай рідко і записувати це в мінуси було б неправильно.
Продумана ергономіка
Традиційно для зовнішніх дисків від Transcend на лицьовій панелі можна знайти невеличку кнопку, яка переводить диск у режим енергозбереження або запускає автоматичне резервування даних. З допомогою дуже зручного програми Transcend Elite для цієї кнопки можна задати користувальницькі шаблони копіювання, що включають в себе певні часові проміжки і конкретні розділи диска. З боку це може здатися дрібницею, але вона здорово спрощує життя.
Модификації Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS4TSJ25H3P
Ціни на Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS4TSJ25H3P |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P 1 ТБ | від 2 623 грн. | 85 пропозицій | ||
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS2TSJ25H3P 2 ТБ | від 3 246 грн. | 144 пропозиції | ||
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS4TSJ25H3P 4 ТБ | від 4 967 грн. | 141 пропозиція |
На запитання "Що було зроблено не так" - відповідь експертів одна "Зберігайте інформацію на кількох зовнішніх дисках. Вічного ще не винайшли"