Намет Travel Extreme Drifter
Відео 1Фото 3 |
Travel Extreme Drifter
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.3 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Travel Extreme Drifter
Палатка Travel Extreme DRIFTER (ТE-П001) 977047 | 3 876 грн. |
Намет двомісний для походів ТЕ-P001 Drifter | 3 809 грн. |
Намет Travel Extreme Drifter 2 Al | 5 520 грн. |
Намет Travel Extreme Drifter (1060-ТE-П001) | 3 875 грн. |
Намет двомісний для походів ТЕ-P001 Drifter | 3 875 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель Drifter – дуги з склопластику
- Модель Drifter Alu – дуги з алюмінію
РекомендуємоПорівняти в таблиці →