Спальний мішок Terra Incognita Asleep 200
Відео 3Фото 2 |
Terra Incognita Asleep 200 |
|
Спальник типу " ковдра оснащений капюшоном і позиціонується українським виробником Terra Incognita в якості демісезонного рішення. Модель з розмірами 220x80x80 см підійде рослим туристам та передбачає широкий температурний діапазон використання-від 4 °с морозу (екстрим) до 24 °C тепла (комфорт). Граничним значенням комфортної температури, при якій туристу забезпечено повноцінний відпочинок, є значення 6 °C вище нуля.
Такі характеристики спальному мішку Terra Incognita Asleep 200 покликані забезпечити якісні матеріали. Зовні використовується поліестер з підвищеною стійкістю до розриву, всередині фліс — м'яка, приємна на дотик і не схильна до намокання тканина. Роль утеплювача виконують два шари синтетичного матеріалу HollowCore. До корисних дрібниць моделі відноситься можливість зшивання, наявність світловідбиваючої петлі, блискавки з тепловим валиком і захистом від закушування, утепленого коміра і компресійного мішка для транспортування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Купити Terra Incognita Asleep 200
Усі ціни 87 →Спальний мішок Terra Incognita Asleep 200 лівий/синій | 2 335 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Asleep 200 (зелений; лівий) | 2 335 грн. |
Спальник Terra Incognita Asleep 200 / left, зелений | 2 335 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Asleep 200 (L) (зелёный) | 2 327 грн. |
Спальник Terra Incognita Asleep 200 (синий; правый) | 2 335 грн. |