Вантажна шина Trazano Novo Trans S17 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Trazano Novo Trans S17 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trazano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trazano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trazano Novo Trans S17 315/70 R22.5 156L
Trazano Novo Trans S17 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L PR20 | 13 050 грн. |
Trazano Novo Trans S17 (кермова) 315/70 R22.5 156/150L PR20 | 13 080 грн. |
Шина Trazano Novo Trans S17 (рульова) 315/70 R22.5 156/150L PR20 | 14 360 грн. |