Вантажна шина Aeolus Neo Allroads S 315/80 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Aeolus Neo Allroads S 315/80 R22.5 154L 315/80 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 158 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aeolus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aeolus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aeolus Neo Allroads S 315/80 R22.5 154L
Грузовые шины Aeolus Neo Allroads S (рулевая) 315/80 R22.5 154/150L 18PR N | 13 990 грн. |
Aeolus Neo Allroads S рульова рульова (315/80R22,5 154/150L) 436994 | 13 354 грн. |
Вантажні шини Aeolus Neo Allroads S (кермова) 315/80 R22.5 154/150L 18PR N | 14 829 грн. |
Модификації Aeolus Neo Allroads S 315/80 R22.5 154L
Ціни на Aeolus Neo Allroads S 315/80 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Aeolus Neo Allroads S 315/80 R22.5 154L | від 13 354 грн. | 3 пропозиції | ||
Aeolus Neo Allroads S 315/80 R22.5 158L | від 12 400 грн. | 7 пропозицій |