Вантажна шина Trazano Novo Trans S18 225/75 R17.5 129M
від 6 235 грн. Купити! Trazano Novo Trans S18 (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M PR14On-tires.comНовий магазин (Дніпро) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
Trazano Novo Trans S18 225/75 R17.5 129M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trazano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trazano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Trazano Novo Trans S18 225/75 R17.5 129M
Ціни на Trazano Novo Trans S18 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Trazano Novo Trans S18 225/75 R17.5 129M | від 6 235 грн. | 1 пропозиція | ||
Trazano Novo Trans S18 235/75 R17.5 132M | від 6 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Trazano Novo Trans S18 245/70 R17.5 136M | від 7 248 грн. | 3 пропозиції |