Вантажна шина CrossWind CW-HS02 215/75 R17.5 126M
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CW-HS02 215/75 R17.5 126M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CW-HS02 215/75 R17.5 126M
Cross Wind CW-HS02 (рулевая) 215/75 R17.5 126/124M 14PR "3PMSF" | 6 444 грн. |
Шини CrossWind CWHS02 (рулевая) 215/75 R17,5 126/124M 14PR | 7 040 грн. |
CrossWind CW-HS02 (215/75R17.5 126M) | 6 848 грн. |
Грузовые шины CrossWind CWHS02 (рулевая) 215/75 R17.5 126/124M 14PR 100258 | 6 789 грн. |
CROSS WIND CW-HS02 рульова (215/75R17,5 126/124M) 440417 | 6 656 грн. |