Вантажна шина CrossWind CWS20E 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CWS20E 235/75 R17.5 132M 235/75 R17.5 " 132 M 245/70 R17.5 " 136 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CrossWind 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CrossWind.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CWS20E 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 9 →CrossWind CWS20E (рульова вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 7 667 грн. |
CROSS WIND CWS20E (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M | 6 858 грн. |
Cross Wind CWS20E (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 6 492 грн. |
Грузовые шины CrossWind CWS20E (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M 1001581575 | 6 891 грн. |
Шини CrossWind CWS20E (рулевая) 235/75 R17,5 132/130M | 7 150 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації CrossWind CWS20E 235/75 R17.5 132M
Ціни на CrossWind CWS20E 235/75 R17.5 132M |
---|---|---|---|---|
CrossWind CWS20E 235/75 R17.5 132M | від 6 492 грн. | 9 пропозицій | ||
CrossWind CWS20E 245/70 R17.5 136M | від 6 636 грн. | 11 пропозицій |