Вантажна шина Trazano Trans D21 265/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
Trazano Trans D21 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trazano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trazano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trazano Trans D21 265/70 R19.5 140M
Trazano Trans D21 (ведущая) 265/70 R19.5 140/138M PR16 | 7 438 грн. |
Trazano TRANS D21 (265/70R19.5 140M) | 8 025 грн. |
Trazano Trans D21 (ведуча) 265/70 R19.5 140/138M PR16 | 8 175 грн. |
Шина Trazano Trans D21 (провідна) 265/70 R19.5 140/138M PR16 | 8 184 грн. |