Вантажна шина Triangle TR689A 245/70 R19.5 141L
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR689A 245/70 R19.5 141L 245/70 R19.5 " 141 J 245/70 R19.5 " 141 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR689A 245/70 R19.5 141L
Triangle TR689A (ведуча вісь) 245/70 R19.5 141/140L | 7 733 грн. |
Triangle TR689A (ведуча вісь) 245/70 R19.5 141/140L | 7 721 грн. |
Triangle TR689A (ведущая ось) 245/70 R19.5 141/140L | 7 735 грн. |
Відеоогляди
Модификації Triangle TR689A 245/70 R19.5 141L
Ціни на Triangle TR689A 245/70 R19.5 141L |
---|---|---|---|---|
Triangle TR689A 245/70 R19.5 141J | від 5 794 грн. | 16 пропозицій | ||
Triangle TR689A 245/70 R19.5 141L | від 7 721 грн. | 3 пропозиції |