Вантажна шина Matador DR1 Hector 245/70 R19.5 136M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador DR1 Hector 245/70 R19.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador DR1 Hector 245/70 R19.5 136M
Matador DR1 Hector (ведущая) 245/70 R19.5 136/134M | 8 124 грн. |
Matador DR1 Hector (приводная) 245/70 R19.5 136/134M 16PR "M+S" | 7 846 грн. |
Matador DR1 Hector 245/70 R19.5 136/133M | 8 346 грн. |