Велосипед Trek Marlin 7 Gen 2 29 2023 frame XL (5259546-23)
Фото 31 |
Trek Marlin 7 Gen 2 29 2023 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trek Marlin 7 Gen 2 29 2023 frame XL
Trek Marlin 7 Gen 2 29 2023 (XL, темно-синiй) 5259546-23 | 33 915 грн. |
Trek Marlin 7 Gen 2 29 2023 (XL, зелений) 5259546-23 | 33 915 грн. |
Trek Marlin 7 Gen 2 29 2023 (XL, зелений) 5259546-23 | 33 915 грн. |
Модификації Trek Marlin 7 Gen 2 29 2023 frame XL
Ціни на Trek Marlin 7 Gen 2 29 2023 frame XL |
---|---|---|---|---|
Trek Marlin 7 Gen 2 29 2023 frame L | від 33 915 грн. | 4 пропозиції | ||
Trek Marlin 7 Gen 2 29 2023 frame M | від 33 915 грн. | 4 пропозиції | ||
Trek Marlin 7 Gen 2 29 2023 frame M/L | від 33 915 грн. | 4 пропозиції | ||
Trek Marlin 7 Gen 2 29 2023 frame XL | від 33 915 грн. | 4 пропозиції |