Велосипед Trek Marlin 4 29 2022 frame L
Відео 3Фото 24 |
Trek Marlin 4 29 2022 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trek Marlin 4 29 2022 frame L
Trek Marlin 4 Gen 2 29 2022 (L, чорний) 5255502 | 21 675 грн. |
Trek Marlin 4 Gen 2 29 2022 (L, сiрий) 5255509-22 | 21 675 грн. |
Trek Marlin 4 Gen 2 29 2022 (L, сiрий) 5255509-22 | 21 675 грн. |
Відеоогляди
Модификації Trek Marlin 4 29 2022 frame L
Ціни на Trek Marlin 4 29 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
Trek Marlin 4 29 2022 frame L | від 21 675 грн. | 4 пропозиції | ||
Trek Marlin 4 29 2022 frame M | від 21 675 грн. | 6 пропозицій | ||
Trek Marlin 4 29 2022 frame M/L | від 21 675 грн. | 5 пропозицій | ||
Trek Marlin 4 29 2022 frame XL | від 21 675 грн. | 2 пропозиції |