Аудіоресивер Triangle AIO Pro A50
Відео 2Фото 4 |
Triangle AIO Pro A50
Тип:мережевий програвач
Діапазон частот:20 — 20000 Гц
Потужність на канал (8 Ом):50 Вт
Входи:оптичний
Дод. входи:USB
Всі характеристики
Характеристики AIO Pro A50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle AIO Pro A50
Підсилювач Triangle AIO Pro A50м 44583579 | 21 400 грн. |
Triangle AIO PRO A50 офіційна гарантія | 19 799 грн. |
Мультизонний підсилювач Triangle AIO Pro A50 | 21 186 грн. |
Triangle AIO Pro A50 | 25 584 грн. |
Підсилювач Triangle AIO PRO A50 | 19 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →